Vedúci strediska spracovania mäsa a mäsových výrobkov

09.10.2018
Spoločnosť: Biely potok, akciová spoločnosť

Miesto práce: Slovensko, okres Považská Bystrica, Považská Bystrica, Šoltésovej 420/2, 01701
Okres: Považská Bystrica
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci prevádzky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre novootvorenú prevádzku hľadáme manažéra strediska spracovania mäsa a mäsových výrobkov.

Nutná je znalosť technológií spracovania mäsa a mäsových výrobkov.

Participácia pri rozbiehaní nového technologického zariadenia.

Vedenie dokumentácie v zmysle platnej legislatívy.

Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti.

Dlhodobá perspektíva, možnosť odborného rastu.

Mzda vyplácaná pravidelne a včas.

Bezplatné ubytovanie pre kandidáta zo vzdialenej lokality.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina T

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Zodpovedný prístup k práci.
Odborná zdatnosť.
Časová flexibilita.
Čistý register trestov.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: T

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Biely potok, akciová spoločnosť
Adresa: Plynárenská 7/C
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Biely potok, akciová spoločnosť
Kontaktné údaje: Biely potok, akciová spoločnosť

Plynárenská 7/C
Slovensko

+421424370241