vedúci prevádzky dopravy

09.10.2018
Spoločnosť: SMZ - Služby, a.s. Jelšava

Miesto práce: Slovensko, okres Revúca, Jelšava, Teplá voda , 04916
Okres: Revúca
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci prevádzky
Vedúci prevádzky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zodpovedá za riadenie nákladnej a osobnej dopravy, za fakturáciu autodopravy a špeciálnych mechanizmov, spracúva výkaz prác, dodržiavanie legislatívy v doprave,

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 730

13. a 14. plat, peňažné poukážky, zamestnanecká strava, k nástupnému platu po 3 mesiacoch + 50% prémií

Požiadavky na zamestnanca

doprava
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

odborná spôsobilosť na riadenie nákladnej dopravy, osobnej dopravy a taxislužby, 5 rokov praxe pri úplnom strednom odbornom vzdelaní, pri ukončenom vysokoškolskom vzdelaní nie je potrebná prax,

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SMZ - Služby, a.s. Jelšava
Adresa: Teplá voda, Jelšava, 04916
Kontaktná osoba: SMZ - Služby, a.s. Jelšava
Kontaktné údaje: SMZ - Služby, a.s. Jelšava

Teplá voda, Jelšava, 04916