Predák / predáčka

09.10.2018
Spoločnosť: Mondelez SR Production s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Račianska 44, 83242
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Stavebný majster
Vedúci prevádzky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si zodpovedný a rád sa podieľaš na procesoch a taktiež nad nimi dohliadaš? Zaujímaš sa o výrobu čokolády a dokážeš osladiť atmosféru sebe aj svojmu okoliu? V tom prípade si na správnej adrese...

Tvojou náplňou práce bude:

Kooperácia s team leaderom

Zodpovednosť za vizuálnu kontrolu linky a bezpečnosť a disciplínu na pracovisku

Zodpovednosť za správnosť výrobných údajov

Organizácia a motivácia tímu na linke

Záskok v prípade výpadku člena tímu

Aktívne podieľanie sa na výrobe

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

Motivujúce platové ohodnotenie

Príplatky za poobednú, nočnú zmenu a za prácu v sťaženom prostredí

Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov

Dovolenka a platené voľno nad rámec zákonných ustanovení

Stravné lístky

Osobný a kariérny rast

Darčekové poukážky na mesačnej báze

Masáž chrbtice

Relax centrum v priestoroch firmy

Odmeny pri pracovných a životných jubileách, svadbách a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Byť technický zameraný
Zodpovednosť
Motivácia členov tímu
Ochota pracovať
Ochota učiť sa nové veci

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mondelez SR Production s.r.o.
Adresa: Račianska 44
83242 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Mondelez SR Production s.r.o.
Kontaktné údaje: Mondelez SR Production s.r.o.

Račianska 44
Slovensko

+421249243224