Vedúci prevádzky reštaurácie

09.10.2018
Spoločnosť: SI - ZA partner, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Komjatice, Dolná 1478, 94106
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci prevádzky
Vedúci prevádzky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vedenie prevádzky a riadenie zamestnancov

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SI - ZA partner, s.r.o.
Adresa: Štefánikova 54
94901 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: SI - ZA partner, s.r.o.
Kontaktné údaje: SI - ZA partner, s.r.o.

Štefánikova 54
94901 Nitra