Strojársky špecialista technológ

09.10.2018
Spoločnosť: Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Detva, Detva, M.R.Štefánika 1510, 96212
Okres: Detva
Typ pracovnej Ponuky: Technológ
Klientský poradca
Technológ
Strojník
Technológ
Technológ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Navrhovanie všetkých štádií nového kovania.

- Testovanie a schvaľovanie všetkých stupňov kovania a to simuláciou kovania až po kým sa nezobrazí správny výsledok.

- Návrh 3D modelu a 2D výkresov pre interné použitie a pre zákazníkov

- Prediskutovanie všetkých technických aspektov nových dielcov a riadenie interného toku informácií s oddelením Materiálu a Procesu a s výrobným oddelením.

- Preskúmanie požiadaviek zákazníkov a zákazníckych výkresov/ 3 modely pre nové projekty a odoslanie všetkých výsledkov na materiálové a processingové oddelenie.

- Definovanie rozmerov surovín a definovanie vstupnej hmotnosti pre materiálové a processingové oddelenie.

- Pri príprave vonkajšej zápustky treba pripraviť všetky informácie o výrobe náradia.

- Preskúmanie a schvaľovanie všetkých die /tooling po návrate z externej výroby.

- Pokračovať v procese CAD/CAM v prípade výroby vnútornej formy.

- Vykonávajú všetky merania 3D CMM a 2D pri práci na dieloch

- Optimalizovať technológiu lisovania a nástrojov, aby sa dosiahla maximálna životnosť.

- Vyvíjanie nových procesných ciest, aby sa znížili výrobné náklady alebo zvýšila II. stabilita procesu a kvalita.

- Optimalizuje všetku manipuláciu s materiálom a mazanie pre najlepšiu životnosť a najkratšiu CT

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 17:00
Ponúkaný plat: Dohodou

Zamestnávateľ bude poskytovať zamestnancovi príspevok na ubytovanie vo výške 560,- EU a príspevok za používanie súkromného vozidla vo výške 750 EUR mesačne

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárstvo - strojárske technológie

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • matematická gramotnosť
  • technická gramotnosť
  • vedenie ľudí

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • SolidWorks - vysoká
  • CATIA - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Práca s softvérmi: Siemens NX, Creo alebo Visi, Simufact, Deform, Forge alebo Qform. - aspoň niektoré musia ovládať velmi dobre.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • technický talent
  • praktické myslenie
  • pamäť
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Punch Precision Detva, s.r.o.
Adresa: Stráž 223
96001 Zvolen
Slovensko
Kontaktná osoba: Punch Precision Detva, s.r.o.
Kontaktné údaje: Punch Precision Detva, s.r.o.

Stráž 223