vodič, strojník

09.10.2018
Spoločnosť: Stavebná prevádzkáreň, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Levoča, Levoča, Probstnerova cesta 9, 05401
Okres: Levoča
Typ pracovnej Ponuky: Strojník
Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha UNCa nákladného vozidla

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

práca v okolí miesta bydliska, benefity firmy

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Podskupina C1
  • Skupina C
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

preukaz obsluhy stavebných strojov skupiny 9,4

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B
Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Stavebná prevádzkáreň, s.r.o.
Adresa: Probstnerova cesta 9, Levoča, 05401
Kontaktná osoba: Stavebná prevádzkáreň, s.r.o.
Kontaktné údaje: Stavebná prevádzkáreň, s.r.o.

Probstnerova cesta 9, Levoča, 05401