Špecialista v oblasti predaja produktov a služieb

09.10.2018
Spoločnosť: MORUS, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, 01301
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

propagácia predávaného produktu, dopĺňanie dokumentácie na web stránku spoločnosti

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

+ 3% ku mzde z každého obchodného predaja

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MORUS, s.r.o.
Adresa: Teheleň 460, Partizánska Ľupča, 03215
Kontaktná osoba: MORUS, s.r.o.
Kontaktné údaje: MORUS, s.r.o.

Teheleň 460, Partizánska Ľupča, 03215

0915 951 841