Programátor C++ - Špecialista na počítačové videnie

09.10.2018
Spoločnosť: Photoneo s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Karlova Ves, Jamnického 3, 84105
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Programátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vývoj v oblasti spracovania 3D obrazu, najmä rozpoznávanie, processing, kompresia v jazyku C++.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1800

Práca v špičkovej firme zameranej na výskum a potenciálom globálneho rastu. Príjemné pracovné prostredie a kvalifikovaný kolektív. Možnosť zoznámiť sa s najnovšími technológiami. Možnosť participovať v programe odmeňovania zamestnancov cez stock options.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Počítače:
  • C, C++ - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- vynikajúce zručnosti v oblasti počítačového videnia,
- skúsenosť v oblasti strojového učenia,
- dobrá znalosť jazyka C++,
- aspoň jedna akademická práca v oblasti počítačového videnia alebo strojového učenia,
- schopnosť testovať teoretické poznatky v praxi

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Photoneo s. r. o.
Adresa: Jamnického 3
84105 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: Photoneo s. r. o.
Kontaktné údaje: Photoneo s. r. o.

Jamnického 3
Slovensko

+421948012705