Recepčný (okrem hotelového)

09.10.2018
Spoločnosť: TYPTON, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Medzilaborce, Medzilaborce, Dobrianskeho 117, 06801
Okres: Medzilaborce
Typ pracovnej Ponuky: Recepčná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Recepčný pracovník welness.(UoZ musí byť v evidencii min. 6 mes., vek do 29r.)

Zabezpečuje chod a prevádzku recepcie, kontakt s klientmi, administratívne práce.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • ruský - elementárna: A1 a A2
  • poľský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TYPTON, s.r.o.
Adresa: Dobrianskeho 1, Medzilaborce, 06801
Kontaktná osoba: TYPTON, s.r.o.
Kontaktné údaje: TYPTON, s.r.o.

Dobrianskeho 1, Medzilaborce, 06801

0903476000