Recepčná/-ý

09.10.2018
Spoločnosť: Liečebné termálne kúpele, a.s.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Žiar nad Hronom, Sklené Teplice, Sklené Teplice 100, 96603
Okres: Turčianske Teplice
Žiar nad Hronom
Typ pracovnej Ponuky: Recepčná
Recepčná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- check - in, check - out

- rezervácia a predaj procedúr a pobytov mailom, telefonicky

- komunikácia a poskytnutie informácií - telefonicky, mailom, osobne aj v cudzom jazyku

- predaj darčekových predmetov

- riešenie reklamácií a sťažností zo strany klienta

- vedenie evidencie faktúr, došlej pošty a balíkov

Informácie pre uchádzača: Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 550

Zamestnávateľom poskytnutá strava, v prípade potreby aj ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • matematická gramotnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Liečebné termálne kúpele, a.s.
Adresa: Sklené Teplice 100
96603 Sklené Teplice
Slovensko
Kontaktná osoba: Liečebné termálne kúpele, a.s.
Kontaktné údaje: Liečebné termálne kúpele, a.s.

Sklené Teplice 100
Slovensko

+421907731208