Recepčná/ý thajských masáží

09.10.2018
Spoločnosť: Siam Center Yim, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Piešťany, Piešťany, Kúpeľný Ostrov 1, 92129
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Recepčná
Recepčná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Objednávanie hostí (telefonicky - osobne) na masáže - časovanie,

- obsluha reg. pokladne a zodpovednosť za financie,

- komunikácia s hosťami a pomoc pri výbere masáží,

- starostlivosť o priestory salónu,

- komunikácia s masérkami,

- vypracovanie denných reportov o predaji,

- celkový dozor nad prevádzkou počas prac. doby.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 18:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

- pracuje sa 15 dní do mesiaca, 8 hodín denne formou krátky a dlhý týždeň :

Dlhý týždeň : pondelok, utorok, piatok, sobota a nedeľa

Krátky týždeň : streda a štvrtok

- mzda je od 3,32 Eur + rôzne príplatky a odmeny

- zvýhodnené darčekové poukážky na masáže a zľavy pre členov rodiny,

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2
  • ruský - elementárna: A1 a A2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť
  • komunikatívnosť
  • asertivita
  • vnútorná stabilita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Siam Center Yim, s.r.o.
Adresa: Bohdanovce nad Trnavou 401
91909 Bohdanovce nad Trnavou
Slovensko
Kontaktná osoba: Siam Center Yim, s.r.o.
Kontaktné údaje: Siam Center Yim, s.r.o.

Bohdanovce nad Trnavou 401