Pomocný administratívny pracovník - nákupca, predajca

09.10.2018
Spoločnosť: VERÓNY OaS s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Krupina, Krupina, Osloboditeľov 933, 96301
Okres: Krupina
Typ pracovnej Ponuky: Administratívny pracovník
Nákupca
Nákupca
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

nákupca a predajca stavebného materiálu, zodpovedný za zabezpečenie materiálu na stavby, za predaj materiálu konečnému spotrebiteľovi, za chod predajne, vedenie tímu skladových pracovníkov, organizácia skladu a vonkajších priestorov firmy, riešenie operatívnych situácii pri zabezpečovaní materiálu na stavbu alebo do zásob firmy

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

firemný telefón, výborný pracovný kolektív, veľa nových skúseností, pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • vedenie ľudí

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

osobnosť, ktorá sa nevzdá pri prvom probléme, ale sa zo svojich chýb poučí a posunie dopredu

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • predstavivosť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: VERÓNY OaS s.r.o.
Adresa: Osloboditeľov 933
96301 Krupina
Slovensko
Kontaktná osoba: VERÓNY OaS s.r.o.
Kontaktné údaje: VERÓNY OaS s.r.o.

Osloboditeľov 933
Slovensko

+421455511158