Parkovčík, predavač lístkov

09.10.2018
Spoločnosť: SKZ group, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Poprad, Ždiar, Ždiar 530, 05955
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomoc pri parkovaní áut v lyžiarskom centre, predaj lístkov, odhŕňanie snehu a udržiavanie poriadku v okolí reštaurácie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 520
Iné výhody:

Strava zabezpečená, aj ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2
  • poľský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Je potrebné ovládať uvedené cudzie jazyky z dôvodu návštevnosti cudzincov v stredisku.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SKZ group, s.r.o.
Adresa: Ždiar 530
05955 Ždiar
Slovensko
Kontaktná osoba: SKZ group, s.r.o.
Kontaktné údaje: SKZ group, s.r.o.

Ždiar 530
05955 Ždiar
Slovensko

+421919298356