Expedient pekárenských výrobkov

09.10.2018
Spoločnosť: Kornélia Dimičová PEKÁREŇ NELA

Miesto práce: Slovensko, okres Nové Zámky, Nové Zámky, Vinohrady 9727/3 D, 94067
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Pekár
Špeditér, prepravca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príprava balených i nebalených pekárenských výrobkov, nakladanie prepraviek na základe dodacích listov na expedíciu - na odvoz na jednotlivé predajne

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • rozhodovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

maximálna pozornosť pri príprave výrobkov na expedíciu, fyzická zručnosť, rýchlosť a presnosť myslenia, samostatnosť, zručnosť v obore.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • pamäť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Kornélia Dimičová PEKÁREŇ NELA
Adresa: Vinohrady 9727/3 D
94067 Nové Zámky
Slovensko
Kontaktná osoba: Kornélia Dimičová PEKÁREŇ NELA
Kontaktné údaje: Kornélia Dimičová PEKÁREŇ NELA

Vinohrady 9727/3 D
Slovensko

+421903751809