Špeditér-disponent

09.10.2018
Spoločnosť: JAREK TOPTRANS s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Michalovce, Michalovce, Stavbárov 1278, 07101
Okres: Michalovce
Typ pracovnej Ponuky: Disponent
Špeditér, prepravca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečovanie a koordinovanie objednávok prepravy podľa požiadaviek klientov.

- komunikácia v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu alebo mailom

- vybavovanie, sledovanie a kontrola objednávok a prepráv

- plánovanie a disponovanie prepravy tovaru na základe požiadaviek zákazníka

- evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • vyjednávanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • rozhodovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Termín pracovného pohovoru prosím dohodnúť vopred telefonicky alebo mailom.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • vnútorná stabilita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JAREK TOPTRANS s.r.o.
Adresa: Stavbárov 1278
07101 Michalovce
Slovensko
Kontaktná osoba: JAREK TOPTRANS s.r.o.
Kontaktné údaje: JAREK TOPTRANS s.r.o.

Stavbárov 1278
Slovensko

+421 915 080 049