Pekársky majster

Spoločnosť: Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, 1.mája 1919 , 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Pekár
Majster výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexné riadenie pracovníkov vo výrobe, príprava a usmerňovanie výrobného procesu, zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov a kvalitu výrobkov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 490
Iné výhody:

prémie a mzdové zvýhodnenia / príplatky /

ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

organizačné schopnosti, vedenie kolektívu, zodpovednosť, spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s.
Adresa: 1.mája 1919, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s.
Kontaktné údaje: Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s.

1.mája 1919, Liptovský Mikuláš, 03101

0907 984 624