Pekár - cukrár

09.10.2018
Spoločnosť: S and R, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Pod.Biskup., Závodná 78, 82106
Okres: Bratislava
Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Cukrár
Pekár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba chleba, čerstvého pečiva a koláčov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 16:00 do 4:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

- odmeny od výkonu

- malý kolektív, osobný prístup

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: S and R, s.r.o.
Adresa: Závodná 78C
82106 Bratislava-Pod.Biskup.
Slovensko
Kontaktná osoba: S and R, s.r.o.
Kontaktné údaje: S and R, s.r.o.

Závodná 78C
Slovensko

+421908727902