Choreograf a/alebo Tanečný majster

09.10.2018
Spoločnosť: Mgr. Petronela Portella

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dúbravka, Koprivnická 9/E, 84101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Majster výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie tanečnej hodiny

- výučba tanečnej pohybovej prípravy

- stavanie choreografie, naštudovanie umeleckého diela a jednotlivých postáv

- zabezpečenie stvárnenia tanečných diel

- účasť na vystúpeniach a súťažiach

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 18:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tvorivosť (kreativita)
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosť s prácou s deťmi v tanečnej škole minimálne 3 roky
- pozitívny prístup k deťom
- odbornosť
- vlastná skúsenosť ako tanečný interprét minimálne 3 roky
- skúsenosť ako choreograf a tanečný majster
- skúsenosť s naštudovaním umeleckého diela
- dosiahnuté tanečné výsledky na 1.,2.,3., mieste
- skúsenosť s tvorbou tanečných choreografií

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mgr. Petronela Portella
Adresa: Jasovská 41
85107 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Portella
Kontaktné údaje: Mgr. Petronela Portella

Jasovská 41