Tapetár, Majster na benátske stierky

09.10.2018
Spoločnosť: KARKI spol. s r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Poprad, Poprad, Kvetnica 138, 05801
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Maliar, natierač
Majster výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tapetár - majster na benátske stierky

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: turnusová práca

Požiadavky na zamestnanca

Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Osvedčenie/certifikát: Výroba benátskych stierok

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KARKI spol. s r. o.
Adresa: Kvetnica 138/2, Poprad, 05801
Kontaktná osoba: KARKI spol. s r. o.
Kontaktné údaje: KARKI spol. s r. o.

Kvetnica 138/2, Poprad, 05801

+421524680051