Zmenový majster

09.10.2018
Spoločnosť: HOPI SK s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Senec, Senec, Diaľničná cesta, Logistický areál Goodman, 4416/18, 90301
Okres: Senec
Typ pracovnej Ponuky: Majster výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zmenový majster VAS, kontrola nastavenie zmien, spracovanie požiadaviek od zákazníka na jednotlivé zmeny, vyhodnocovanie a sledovanie výkonov a postupov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HOPI SK s.r.o.
Adresa: Bratislavská 83
90201 Pezinok
Slovensko
Kontaktná osoba: HOPI SK s.r.o.
Kontaktné údaje: HOPI SK s.r.o.

Bratislavská 83
Slovensko

+421902943934