Žiadne vstupné ani iné poplatky. Aj popri práci. Realitný maklér v profesionálnej spoločnosti.

09.10.2018
Spoločnosť: BeMi realitná kancelária, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra
Okres: Levice
Nitra
Topoľčany
Námestovo
Banská Bystrica
Zvolen
Žiar nad Hronom
Humenné
Vranov nad Topľou
Michalovce
Typ pracovnej Ponuky: Finančný poradca
Hypotekárny poradca
Obchodný zástupca
Realitný maklér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má viac ako 17 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali.

Nepotrebujete žiadne počiatočné investície, všetko potrebné dostanete.

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 1.500 až 3.500 EUR!

Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Náplňou práce je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam.
- nestaráte sa ani o inzerciu, to zabezpečuje kancelária
Ponúkaný plat: od 1200 do 4500 EUR
Iné výhody: Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem.
Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.
Druh pracovného pomeru: živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Všeobecne požadované znalosti: - samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Adresa: Štefánikova 4
94901 Nitra
Kontaktná osoba: JUDr. Tomáš Nagy
Kontaktné údaje: JUDr. Tomáš Nagy
Štefánikova 4
94901
Nitra
Slovenská republika
0904301234