Realitný maklér, vedúci pobočky

06.10.2018
Spoločnosť: MAXA reality s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Prievidza
Okres: Skalica
Bánovce nad Bebravou
Zlaté Moravce
Turčianske Teplice
Banská Bystrica
Banská Štiavnica
Žarnovica
Typ pracovnej Ponuky: Realitný maklér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: MAXA REALITY s.r.o. hľadá do svojich radov makléra – maklérku s perspektívou firemného rastu. Pridajte sa k nám, naučíme Vás predávať nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový super kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti. Pohoda a spokojnosť makléra je naša priorita! Kontaktujte nás len vážny záujemcovia o túto prácu.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- vedenie evidencie
- správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- práca s databázou nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami
- flexibilné riešenie obchodných prípadov
Informácie pre uchádzača: Ďalšie požiadavky na uchádzača
- komunikatívnosť a kreatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, flexibilita
- dobré vystupovanie
- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- zodpovedný prístup pri realizácií zákaziek
- vlastné auto
- živnostenský list
Ponúkaný plat: pravidelné mesačné vyplácanie mesačných odmien až do 60 % z provízie každého Vami sprostredkovaného predaja či prenájmu nehnuteľnosti, kariérny rast s možnosťou vybudovania vlastnej pobočky s tímom vlastných maklérov.
Druh pracovného pomeru: živnosť
Dátum nástupu: 06.09.2018

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Iné znalosti: Internet (e-mail, www)
Microsoft Outlook
Microsoft Word
Používateľ MS Windows
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MAXA reality s. r. o.
Adresa: M. Rázusa 836/ 8
97101 Prievidza
Kontaktná osoba: Peter Darmo
Kontaktné údaje: Peter Darmo
M. Rázusa 836/ 8
97101
Prievidza
Slovenská republika
0918905715