Manažér obchodnej skupiny, obchodný zástupca

09.10.2018
Spoločnosť: Marcel Dobrocký

Miesto práce: Slovensko, okres Banská Bystrica, Banská Bystrica, Dolná 62, 97401
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Detva
Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Lučenec
Okres: Banská Bystrica
Brezno
Detva
Lučenec
Veľký Krtíš
Zvolen
Žiar nad Hronom
Typ pracovnej Ponuky: Finančný manažér
Obchodný manažér
Obchodný zástupca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manažér obchodnej skupiny - zadávanie úloh a ich kontrola, porady, rozdeľovanie databáz, reporty.

Obchodný zástupca - telefonovanie klientom a dohadovanie stretnutí, starostlivosť o klientov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

flexibilita, motivácia, kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Open Office - elementárna

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: marcel.dobrocky@oz.allianzsp.sk. O termíne pracovného pohovoru budú vybraní uchádzači informovaní telefonicky.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Marcel Dobrocký
Adresa: Spojová 3992/8
97404 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: Marcel Dobrocký
Kontaktné údaje: Marcel Dobrocký

Spojová 3992/8
Slovensko

+421907678599