Vodár/ kúrenár

09.10.2018
Spoločnosť: IBV s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Žilina, Pri Rajčianke 2932, 01001
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Kurič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie práce vodára, kúrenára, Nižšie SOV, SOV, učebný odbor vodár - kúrenár, prax 4 roky.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: IBV s. r. o.
Adresa: Pri Rajčianke 2932, Žilina, 01001
Kontaktná osoba: IBV s. r. o.
Kontaktné údaje: IBV s. r. o.

Pri Rajčianke 2932, Žilina, 01001

0907 876 056