Údržbár-kurič-vodič

09.10.2018
Spoločnosť: Centrum sociálnych služieb - Jesienka

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Myjava, Myjava, Staromyjavská č. 77, 90701
Okres: Myjava
Typ pracovnej Ponuky: Kurič
Údržbár
Vodič nákladného vozidla
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

údržbárske práce

vodič osobného auta

kurič:

- - samostatne obsluhovať tlakové nádoby stabilné skup.:

Ab1 – tlaková nádoba, ktorá neobsahuje nebezpečné plyny, pary alebo kvapaliny s teplotou vyššou, ako je ich bod varu pri tlaku 0,2 MPa, s objemom nad 10 litrov a ktorej bezpečnostný súčin je väčší ako 20 (200)

- samostatne obsluhovať vyhradené technické zariadenia plynové v rozsahu skup.:

Bf – znižovanie tlaku plynu so vstupným pretlakom plynu do 0,4 MPa vrátane s výkonom na 25 Nm3/h okrem zariadení zahrnutých v sk. B písm. g)

Bg – rozvod plynov s pracovným pretlakom do 0,4 MPa

Bh – spotrebu plynov spaľovaním s výkonom jednotlivého zariadenia alebo so súčtom výkonov jednotlivých zariadení tvoriacich funkčný celok od 5 kW do 0,5 MW vrátane zariadení na výrobu ochranných atmosfér pri tepelnom spracúvaní a všetky spotrebiče, pri ktorých sa vyžaduje napojenie na odťah spalín

medium – zemný plyn

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:30 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480

Ponúkame stabilné pracovné miesto v jednozmennom pracovnom režime. Zamestnancom ponúkame 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • praktické myslenie
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Centrum sociálnych služieb - Jesienka
Adresa: Staromyjavská č. 77
90701 Myjava
Slovensko
Kontaktná osoba: Centrum sociálnych služieb - Jesienka
Kontaktné údaje: Centrum sociálnych služieb - Jesienka

Staromyjavská č. 77
Slovensko

+421346212224