Inštalatér - vodár

09.10.2018
Spoločnosť: Nemocnica na okraji mesta, n.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Partizánske, Partizánske, Nová nemocnica 511, 95801
Okres: Partizánske
Typ pracovnej Ponuky: Inštalatér
Kurič
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovednosť za údržbu rozvodov studenej a teplej vody a kanalizácie v areáli nemocnice

Drobné opravy vodovodov a odpadových rozvodov

Vykonávanie vodoinštalatérskych prác v rámci údržby zariadení nemocnice

Vykonávanie montážnych a pomocných prác

Udržiavanie čistoty v areáli nemocnice

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér

Certifikáty

Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Nemocnica na okraji mesta, n.o.
Adresa: Nová nemocnica 511
95801 Partizánske
Slovensko
Kontaktná osoba: Nemocnica na okraji mesta, n.o.
Kontaktné údaje: Nemocnica na okraji mesta, n.o.

Nová nemocnica 511
Slovensko

+421910960044