Telefonista (Košice)

09.10.2018
Spoločnosť: Igor Kórintuš

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Staré Mesto, Štúrová 7, 04001
Okres: Košice
Typ pracovnej Ponuky: Telefonický operátor
Help desk pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aká práca vás u nás čaká ?

Aké príležitosti Vás u Nás čakajú?

Hlavnou pracovnou náplňou pracovnej pozície Telefonistu je telefonické oslovovanie klientov a administratívna práca

Telefonické kontaktovanie klientov z dôvodu servisu, nahlasovanie poistných udalostí, dohadovanie osobných stretnutí

Stanete sa EXPERTOM v oblasti životného a neživotného poistenia, druhého dôchodkového pilliéra a úverov

Rozviniete Vaše komunikačné a administratívne schopnosti

Získate bezplatné vzelanie v oblasti financií a poistenia

ZÍSKATE možnosť pracovať pre najsilnejšiu finančnú inštitúciu na Slovensku Allianz Slovenskú poisťovňu

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 15:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 700
Iné výhody:

Čo vám ponúkame?

Finančné benefity:

· 1Q odmeny za nasadenie a aktivity

· Môžnosť získať služobný telefón aj notebook ktorý vám ostáva aj na osobné využitie

· Atraktívny provízny systém

. Tvorba pasívneho príjmu už po 1. roku

Ďalšie benefity:

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej poisťovni

· Možnosť pracovať s najsilnejšími manažérmi o oblasti poisťovníctva, bankovníctva

· Atraktívne kariérne príležitosti

· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj

· Zvýhodnenia na produktoch Allianz Slovenskej poisťovni

· Príspevok na DDS

· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ako zistíte či je táto práca pre vás vhodná ?

Máte skúsenosti s Telefonickým, alebo osobným kontaktovaním klientov?
Neprekáža vám telefonicky osloviť klienta z dôvodu starostlivosti o jeho produkty ?
Máte záujem o prácu v peknom a čistom pracovnom prostredí ?
Zaujímate sa o svet financií ?
Ste človek, ktorý sa rád vzdeláva a napreduje ?
Baví Vás práca, ktorá je dynamická a tímová?
Charakterizuje Vás HÚŽEVNATOSŤ, vytrvalosť a cieľavedomosť?
Ak áno, tak nám pošlite váš životopis a radi sa s vami osobne porozprávame o pracovných možnostiach.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Igor Kórintuš
Adresa: Silická Brezová 3
04911 Silická Brezová
Slovensko
Kontaktná osoba: Igor Kórintuš
Kontaktné údaje: Igor Kórintuš

Silická Brezová 3
Slovensko

+421907971596