Telefonista

09.10.2018
Spoločnosť: EQUITY MARKETING, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Pribinova 6, 81109
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Telefonický operátor
Help desk pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Pozícia pracovníka call centra pre zahraničných klientov,

- aktívne oslovovanie klientov v cudzom jazyku,

- poskytovanie všeobecných informácií o produktoch.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:30 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

- Atraktívna spolupráca so zahraničným partnerom,

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- mobilný telefón,

- kompletné zaškolenie,

- teambuildingové aktivity,

- športové aktivity (lyžovanie, futbal, fitness, tenis).

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané,
- silné obchodnícke zručnosti, schopnosť priameho predaja,
- proklientská orientácia,
- vytrvalosť,
- odolnosť voči stresu.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • komunikatívnosť
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EQUITY MARKETING, s. r. o.
Adresa: Pribinova 6
81109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: EQUITY MARKETING, s. r. o.
Kontaktné údaje: EQUITY MARKETING, s. r. o.

Pribinova 6
Slovensko

+421917862409