Telefonista

09.10.2018
Spoločnosť: Monika Biačková

Miesto práce: Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Juh, Topoľová 9, 04001
Okres: Košice
Typ pracovnej Ponuky: Telefonický operátor
Help desk pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Telefonický kontakt existujúcim klientom - servis poistenia

Dohadovanie osobných stretnutí pre oblastného manažéra

Administratívna činnosť spojená s zapisovaním kontaktovaných klientov do Excel tabuliek

Čisté pracovné prostredie a milý kolektív.

Možnosť kariérneho rastu.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 16:00
Ponúkaný plat: od 800

Možnosť získať nadštandardné finančné ohodnotenie pri preplnení očakávaných mesačných aktivít.

Kompletné zaškolenie, e-learning, hodnotné školenia počas pracovnej doby bezplatne.

Rozvoj osobnosti a komunikačných zručností.

Práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Monika Biačková
Adresa: Hlavná 29/139
07633 Slovenské Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Monika Biačková
Kontaktné údaje: Monika Biačková

Hlavná 29/139
Slovensko

+421907971596