Maliar

09.10.2018
Spoločnosť: Peter Luberda

Miesto práce: Slovensko, okres Stropkov, Stropkov, Rovná 16, 09101
Okres: Stropkov
Typ pracovnej Ponuky: Maliar, natierač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Maliar.

Maliarske práce.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Peter Luberda
Adresa: Rovná 16, Stropkov, 09101
Kontaktná osoba: Peter Luberda
Kontaktné údaje: Peter Luberda

Rovná 16, Stropkov, 09101

0904675532