Špecialista finančných transakcií

09.10.2018
Spoločnosť: FONA Dental s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Ševčenkova 34, 85101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

 Zodpovedný za spracovanie finančných transakcií v ERP systémoch pre určené pobočky spoločnosti v Európe.

 Zodpovedný za riešenie požiadaviek zákazníkov a/ alebo dodávateľov súvisiacich so spracovaním dodavateľských faktúr a zákazníckych platieb do ERP systémov pre viacero lokalít spoločnosti v Európe.

 Zodpovedný za spoluprácu s personálom v jednotlivých lokalitách spoločnosti pri riešení procesných záležitostí a s AP a AR vlastníkmi globálnych procesov za účelom dosiahnutia stanovených cieľov.

 Vykonávanie ostatných ad hoc činností súviasiacich s pozíciou, v zmysle inštrukcie nadriadeného.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 4:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore podnikové financie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2
  • ukrajinský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • OMEGA - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: FONA Dental s. r. o.
Adresa: Štefánikova 7
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: FONA Dental s. r. o.
Kontaktné údaje: FONA Dental s. r. o.

Štefánikova 7