Skladový a výrobný manipulant

09.10.2018
Spoločnosť: TATRA GOLD spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Púchov, Beluša, Továrenská 422, 01861
Okres: Púchov
Typ pracovnej Ponuky: Skladník
Obrábač kovov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zabezpečenie materiálu do výroby a prevoz hotových výrobkov do skladu

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 650

- mesačne vyplácané prémie + dochádzkový bonus, príplatky, navýšenie mzdy po zaškolení

- príspevok na dochádzku

- vianočná odmena

- ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti

- príspevok pri sobáši, životných jubileách

- odmeny pre darcov krvi

- darčekové poukážky na Vianoce a Veľkú noc

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- príspevok na kúpeľnú starostlivosť

- príspevok na kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- prax s nakládkou a vykládkou materiálu
- preukaz VZV

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TATRA GOLD spol. s r.o.
Adresa: ul. Továrenská 422
01861 Beluša
Slovensko
Kontaktná osoba: TATRA GOLD spol. s r.o.
Kontaktné údaje: TATRA GOLD spol. s r.o.

ul. Továrenská 422