Nastavovač a obsluha kovoobrábacích strojov inde neuvedený

09.10.2018
Spoločnosť: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Pálenica 53/79, 03301
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Obrábač kovov
Obrábač kovov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nastavovanie CNC strojov, Operátor výroby - NC ohýbanie,

programovanie a obsluha NC stroja, ohýbanie súčiastok podľa predloženej výrobnej dokumentácie na ohýbacích lisoch TRUMPF,

potrebné strojárske vzdelanie v obore obrábač kovov, mechanik nastavovač, mechanik NC strojov,

obsluha dierovacích strojov TRUMPF,

nutná orientácia v technickej a technologickej dokumentácii,

schnopnosť pracovať systematicky, nezávisle a samostatne,

práca v 2-zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny)

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

ubytovanie

výhodné platové ohodnotenie, príplatky za poobednú, nočnú prácu, príplatky za prácu nadčas a vo sviatky, sociálny program,

Požiadavky na zamestnanca

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Adresa: Pálenica 53/79, Liptovský Hrádok, 03317
Kontaktná osoba: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Kontaktné údaje: T E S L A Liptovský Hrádok a.s.

Pálenica 53/79, Liptovský Hrádok, 03317

0903 629 067