Programátor a obsluha CNC strojov.

09.10.2018
Spoločnosť: HYDREX, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Detva, Hriňová, Partizánska 1877, 96205
Okres: Detva
Typ pracovnej Ponuky: Programátor
CNC programátor
Obrábač kovov
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práce spojené so zriaďovaním a obsluhou CNC strojov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Pevná+prémiová zložka mzdy, dlhodobé zamestnanie, mladý kolektív, stravné lístky zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HYDREX, s.r.o.
Adresa: Partizánska 1877, Hriňová, 96205
Kontaktná osoba: HYDREX, s.r.o.
Kontaktné údaje: HYDREX, s.r.o.

Partizánska 1877, Hriňová, 96205

+421907870005