Predavač cez telefón, pracovník telemarketingu - PO

09.10.2018
Spoločnosť: Customer Center, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Prešov, Ľubotice, Bardejovská 15, 08006
Okres: Bardejov
Prešov
Typ pracovnej Ponuky: Predavač
Telemarketingový pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- telefonický predaj produktov a služieb telefonického operátora

- udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi

- získavanie nových zákazníkov prostredníctvom databáz nami poskytovanými

- dodržiavanie kvality poskytovaných informácií, dodržiavanie komunikačných štandardov

- práca 8 hodín denne v priateľskom kolektíve

- vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

- stabilný mesačný príjem

- fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca

- zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora

- príspevok na stravu vo forme stravných lístkov

- pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny

- firemné akcie, školenia, teambuildingy

- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)

- rozvoj agenta v oblasti komunikácie a predaja

- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • asertivita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Customer Center, s.r.o.
Adresa: Záborského 45
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Customer Center, s.r.o.
Kontaktné údaje: Customer Center, s.r.o.

Záborského 45
Slovensko

+421905232223