Pracovník zákazníckeho centra (kontaktného)

09.10.2018
Spoločnosť: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Nové Mesto, Tomášikova 64, 83104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Zákaznícky servis
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Jeden z našich najúspešnejších produktov nazývaný U-Verse používa veľké množstvo zákazníkov v Severnej Amerike.

Títo zákazníci sa často stretávajú s rôznymi technickými problémami, ktoré im práve my pomáhame vyriešiť.

Ak radi hľadáte riesenia problémov a záleží Vám na vynikajúcich zákazníckych službách, ste to práve Vy koho hľadáme.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 14:00 do 22:30
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2
  • srbský - vysoká: C1 a C2
  • čínsky (mandarínčina) - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Windows - vysoká

Ďalšie požiadavky:

arabský jazyk

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Adresa: Einsteinova 24
85101 Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje: AT&T Global Network Services Slovakia, s.r.o.

Einsteinova 24