Pracovník v agentúrnej kancelárii, Stará Ľubovňa

09.10.2018
Spoločnosť: Adrián Kocsis

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Stará Ľubovňa, Stará Ľubovňa, Farbiarská 47, 06401
Okres: Stará Ľubovňa
Typ pracovnej Ponuky: Administratívny pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do novootvorenej agentúrnej kancelárie prijímame dvoch pracovníkov.

Pracovná náplň:

- zodpovednosť za chod pobočky

- administratívna činnosť

- kontakt s klientmi

- práca s databázou

- príprava podkladov pre manažéra

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 900
Iné výhody:

- kvartálne bonusy od 111 Eur do 1222 Eur

- bonus na výpočtovú techniku vo výške 300 Eur

- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch

- teambuildingové akcie

- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností

- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu

- zázemie jednej z najväčších spoločností

- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita

- všetky školenia úplne bezplatné

- finančné a materiálne benefity

- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné

- flexibilná zložka výplaty

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť
- flexibilita

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Adrián Kocsis
Adresa: Jablonov nad Turňou 10
04943 Jablonov nad Turňou
Slovensko
Kontaktná osoba: Adrián Kocsis
Kontaktné údaje: Adrián Kocsis

Jablonov nad Turňou 10
Slovensko

+421915943764