Obchodný zástupca, klientsky poradca (Trebišov)

09.10.2018
Spoločnosť: NN Životná poisťovňa, a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Trebišov, Trebišov, M.R. Štefánika 1515, 07501
Okres: Trebišov
Typ pracovnej Ponuky: Obchodný zástupca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Konzultačné a odborné poradenské služby pre klientov poisťovne, poskytovanie informácií klientom priamo na pobočke alebo u klienta, servis a predaj poistných produktov, administratívne úkony.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 9:00 do 17:00
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

- Kancelária, telefón, počítač k dispozícii,

- bezplatný prepracovaný systém zaškolenia a vedenia,

- práca aj v oblasti II. a III. piliera.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • vyjednávanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: NN Životná poisťovňa, a.s.
Adresa: Jesenského 4/C
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: NN Životná poisťovňa, a.s.
Kontaktné údaje: NN Životná poisťovňa, a.s.

Jesenského 4/C
Slovensko

+421907553422