Vzťahový manažér, obchodník

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Marta Kleinová

Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves, Štefanikovo námestie 5/229, 05201
Slovensko, Košický kraj, okres Gelnica
Okres: Levoča
Gelnica
Spišská Nová Ves
Typ pracovnej Ponuky: Finančný manažér
Obchodný manažér
Obchodný zástupca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Klientský servis, sprostredkovanie hypoték, komplexné poisťovacie služby.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 1200

Bezplatné vzdelávanie, kariérny rast, práca s profesionálmi, zamestnanecké benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Je to vhodná práca aj pre ľudí, ktorí sú na čiastočnom invalidnom dôchodku, ženy na MD a aj pre absolventov SŠ aVŠ.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Marta Kleinová
Adresa: 9. mája 1015/20
05361 Spišské Vlachy
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Marta Kleinová
Kontaktné údaje: Ing. Marta Kleinová

9. mája 1015/20