Obchodný/-á sprostredkovateľ/-ka - BORRY MALL

09.10.2018
Spoločnosť: JG STORES s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Lamač, OC Bory Mall 6780, 84103
Okres: Bratislava
Levice
Typ pracovnej Ponuky: Obchodný zástupca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- asistentka predaja v predajni s obuvou, galantériou, bižutériou a doplnkami

- starostlivosť o tovar v predajni

- starostlivosť o zákazníkov

- vykonávanie inventúr

- starostlivosť o predajňu

Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

- motivujúci hodnotiaci systém – mesačné plány

- výrazné zamestnanecké zľavy na tovar

- výrazne zľavy na relaxačné pobyty len pre zamestnancov spoločnosti

- garancia stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- práca v modernom a atraktívnom prostredí

- odborné vzdelávanie a školenia - perspektívne zameranie na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry - dynamické pracovné prostredie

- možnosť sebarealizácie - špeciálne odmeny a prémie

- preplácanie nadčasov schválených vedúcim predajne

- podpora predajní zo strany manažmentu a centrály

- spolupráca jednotlivých predajní navzájom a podpora zo strany dlhoročných a skúsených vedúcich a zástupkýň z celého Slovenska a Čiech cez moderné komunikačné kanáli (služobný mobil predajne)

- kariérny rast v rámci štruktúry spoločnosti

- firemné akcie – guláše, vianočné večierky a pod.

- stravné lístky ako samozrejmosť

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- cudzí jazyk (AJ, NJ, ruský jazyk)
- prax výhodou
- cit pre dizajn, módu
- schopnosť rýchleho zaučenia sa
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- flexibilita
- dynamická, komunikatívna osobnosť
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, priateľské správanie
- orientácia na cieľ a zákazníka

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JG STORES s.r.o.
Adresa: Mlynská 39
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko
Kontaktná osoba: JG STORES s.r.o.
Kontaktné údaje: JG STORES s.r.o.

Mlynská 39
Slovensko

+421534150123