Nastavovač CNC strojov

09.10.2018
Spoločnosť: DesignStone s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Banskobystrický kraj, okres Banská Štiavnica, Banská Štiavnica
Okres: Banská Štiavnica
Typ pracovnej Ponuky: CNC programátor
Obrábač kovov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

opracovanie prírodného a technického kameňa

Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

výkonnostné odmeny

diéty pri tuzemských a zahraničných pracovných cestách

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina A

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Ochota zúčastňovať sa tuzemských a zahraničných pracovných ciest.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: A

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DesignStone s.r.o.
Adresa: Dubodiel 176
91323 Dubodiel
Slovensko
Kontaktná osoba: DesignStone s.r.o.
Kontaktné údaje: DesignStone s.r.o.

Dubodiel 176
Slovensko

+421903650229