Mäsiar - vykosťovač

09.10.2018
Spoločnosť: Mäsovýroba Vrbové, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Piešťany, Vrbové, Družstevná 642/6, 92203
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Mäsiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- porážka ošípaných a HD

- rozrábka ošípaných a HD

- spracovanie mäsa

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mäsovýroba Vrbové, s.r.o.
Adresa: Družstevná 642/6
92203 Vrbové
Slovensko
Kontaktná osoba: Mäsovýroba Vrbové, s.r.o.
Kontaktné údaje: Mäsovýroba Vrbové, s.r.o.

Družstevná 642/6
Slovensko

+4210911488490