Mäsiar

09.10.2018
Spoločnosť: HYDINA KUBUS s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Veľký Slavkov, Veľký Slavkov 290, 05991
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Mäsiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na porcovacích a porážacích linkách. Uchádzači s praxou majú výhodu - pracovníkov nevyučených v odbore zaškolíme.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

- odmeny na základe výkonu a plnenia plánov

- možnosť kariérneho rastu

- nákup produktov spoločnosti za výrobné ceny

- dochádzkový bonus

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HYDINA KUBUS s.r.o.
Adresa: Veľký Slavkov 290
05991 Veľký Slavkov
Slovensko
Kontaktná osoba: HYDINA KUBUS s.r.o.
Kontaktné údaje: HYDINA KUBUS s.r.o.

Veľký Slavkov 290