Mäsiar

09.10.2018
Spoločnosť: KeyRock s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rakúsko
Slovensko, Prešovský kraj, okres Bardejov, Bardejov, Štefánikova 3024, 08501
Okres: Bardejov
Typ pracovnej Ponuky: Mäsiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hovädzia porážka (350-400 ks./8hod.) alebo bravčová rozrábka – bravčová úprava stehien (1200-1300 ks/8 hod.).

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 3000

Zamestnanecké výhody - ubytovanie zdarma, koordinátor na mieste.

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: KeyRock s. r. o.
Adresa: Jesenského 21
08501 Bardejov
Slovensko
Kontaktná osoba: KeyRock s. r. o.
Kontaktné údaje: KeyRock s. r. o.

Jesenského 21
Slovensko

+421903431350