Klientsky špecialista na pobočke

09.10.2018
Spoločnosť: Jana Bajusová, sprostredkovanie poistenia

Miesto práce: Slovensko, okres Sabinov, Lipany, Mámestie sv. Martina 11, 08271
Okres: Martin
Sabinov
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Telefonické dohodnutie termínov stretnutí

- servis klientov na pobočke

- Administratívna práca - správa databáz, plánovanie, evidencia, kontrola a vyhodnocovanie aktivít

- Práca v kancelárii s počítačom

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- Bezplatný systém vzdelávania a odborných školení.

- Nadpriemerné finančné ohodnotenie.

- Motivačné príspevky a bonusy.

- Široká paleta produktov.

- Nezávislosť a samostatnosť.

- Zázemie najväčšej poisťovne na Slovensku.

- Motivačné finančné ohodnotenie.

- Systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast,

príjemné pracovné prostredie s možnosťou flexibilnej pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: Jana Bajusová, sprostredkovanie poistenia
Adresa: Rožkovany 132
08271 Rožkovany
Slovensko
Kontaktná osoba: Jana Bajusová, sprostredkovanie poistenia
Kontaktné údaje: Jana Bajusová, sprostredkovanie poistenia

Rožkovany 132
Slovensko

+421907055192