Klientsky pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: STARSTAFF MED, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Galvaniho 7/D, 82104
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Klientský poradca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Objednávanie pacientov na stomatologické vyšetrenia a kontrolovanie dodržiavania termínov vyšetrení.

- Zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcie.

- Efektívna a profesionálna komunikácia.

- Zodpovedné a presné vedenie evidencie a dokumentácie o zrealizovaných platbách pacientov za poskytnuté výkony a služby.

- Vedenie pokladne, vrátane pravidelného vyúčtovania a inventarizácie.

- Riešenie vzniknutých neštandardných situácií v súčinnosti s nadriadeným.

- Efektívne využitie všetkých zdrojov spoločnosti.

- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkaný plat: od 1000

- práca na zubnej klinike, jednej z najprestížnejších na Slovensku

- školenia

- príjemný kolektív

- zaujímavé prípady

- mzdové podmienky: základ od 1000,-€ (brutto)/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti v oblasti organizácie práce a komunikácie s klientom,
- aktívna znalosť anglického jazyka,
- spracovanie bežnej administratívnej agendy vo firme poskytujúcej služby,
- samostatnosť, flexibilita, dynamický prístup k práci,
- ochota rýchlo a efektívne sa učiť nové veci,
- orientácia na klienta a zároveň na firemné ciele

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: STARSTAFF MED, s.r.o.
Adresa: Seberíniho 1
82103 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: STARSTAFF MED, s.r.o.
Kontaktné údaje: STARSTAFF MED, s.r.o.

Seberíniho 1
Slovensko

+421907433466