Chyžná (Piešťany)

09.10.2018
Spoločnosť: AMO - PLUS, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Piešťany, Piešťany, Pod Párovcami 5159, 92101
Okres: Piešťany
Typ pracovnej Ponuky: Chyžná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zamestnanec v tejto funkcii sa zaväzuje zabezpečovať chod hotela nasledovnými činnosťami:

1. Prezliekanie posteľnej bielizne po odchode hostí.

2. Upratovanie izieb a sociálnych zariadení.

3. Upratovanie priestorov jedálne, recepcie, wellness a ostatných priestorov hotela a jeho okolia.

4. Pranie a žehlenie hotelovej bielizne.

5. Pranie pre hostí.

6. Umývanie okien a pranie záclon.

7. Ošetrovanie a čistenie postelí, sedacích súprav, nábytku a ostatného zariadenia izieb.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AMO - PLUS, s.r.o.
Adresa: Palárikova 857/11
95501 Topoľčany
Slovensko
Kontaktná osoba: AMO - PLUS, s.r.o.
Kontaktné údaje: AMO - PLUS, s.r.o.

Palárikova 857/11
Slovensko

+421907720501