Chyžná v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava

09.10.2018
Spoločnosť: OMEGA Investments s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Rybné námestie 1, 81102
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Chyžná
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

NEPRACUJTE LEN V TÍME – PRACUJTE S PRIATEĽMI

V Park Inn by Radisson Danube vždy radi upriamujeme pozornosť na našich hostí a zabezpečujeme im príjemný a priateľský servis. Ak by si si vedel/a predstaviť pracovať rovnakým štýlom s prístupom, Yes I Can! tak hľadáme práve Teba!

V Park Inn by Radisson Danube spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!

Chcel/a by si zastávať rolu najspoľahlivejšieho zamestnanca v našom hoteli?

Ako náš hrdina čistoty, sa budeš musieť poctivo starať o pohodlné a čisté prostredie pre našich hostí – aby sa cítili ako doma. Lesk a sviežosť hotela budú Tvojou zodpovednosťou.

Náplň práce:

• Vymieňať posteľnú bielizeň a uteráky v hotelových izbách

• Postielať lôžka v hotelových izbách

• Vysávať koberce a umývať podlahy

• Čistiť prach na nábytku a leštenie nábytku

• Zabezpečiť čistotu hosťovských kúpeľní a toalety

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Ponúkaný plat: od 670
Iné výhody:

• obohacujúce, medzinárodné pracovné prostredie

• jedáleň pre zamestnancov zadarmo a voľný vstup do hotelového fitness centra

• pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast v rámci Carlson Rezidor Hotel Group

• Rodina & Priatelia zamestnanca môžu využiť zamestnanecké ceny na pobyty a reštaurácie v sesterských hoteloch po celom svete

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

• Udržiavaš svoje okolie vždy čisté a upratané, heslo “čistota pol života” je aj Tvojim heslom?
• Je zmysel pre detail Tvojou charakteristickou črtou, ktorú by si vedel/a pretaviť aj v práci?
• Rád/rada by si sa stal/stala súčasťou zanieteného tímu s heslom “Jeden za všetkých, všetci za jedného”?

Ak chceš, aby bola každá izba odrazom Tvojej skvele odvedenej práce, tak táto práca je presne Teba!

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: OMEGA Investments s.r.o.
Adresa: Tomášikova 64
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: OMEGA Investments s.r.o.
Kontaktné údaje: OMEGA Investments s.r.o.

Tomášikova 64