Správca domácnosti, gazdiná

09.10.2018
Spoločnosť: Lenka Veselá

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava V, Bratislava-Petržalka, Švabinského 907/18, 85101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Chyžná
Správca budov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zabezpečovanie plynulého chodu domácností, upratpvanie varenie, údržba šatstva a bytových textílí, zásobovanie domázností. . Zabezpečenie domácností, starostlivosť o deti a domáce zvieratá. Požadujeme znalosť anglického jazyka aspoň na komuniatívnej úrovni z dôvodu komunikácie so zahraničnými rodinnými príslušníkmi. Požadujeme prax na podobnej pozícií na inej domácnosti aspoń 2 roky

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Lenka Veselá
Adresa: Švabinského 907/18, Bratislava-Petržalka, 85101
Kontaktná osoba: Lenka Veselá
Kontaktné údaje: Lenka Veselá

Švabinského 907/18, Bratislava-Petržalka, 85101

+42191565059