Žeriavnik - Rakúsko (Vorarlberg)

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej Ponuky: Žeriavnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre žeriavnikov (Ober/Unterdreher) do Rakúska - oblasť Vorarlberg.

* Pracovná náplň: samostatné ovládanie a vedenie rôznych žeriavov, údržba, kontrola, prestavba a udržiavanie čistoty žeriavov. Dodržiavanie bezpečnostných predpisov, predpisov na predchádzanie nehodám a predpisov na ochranu životného prostredia. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Požadovaná je prax v odbore a komunikatívna nemčina (schopnosť dorozumieť sa po nemecky). Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku!

Ponúkaný plat: Dohodou

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu a z toho vyplývajúce sociálne výhody - sociálne, zdravotné, nemocenské a dôchodkové poistenie v Rakúsku. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Diéty vyplácané zamestnávateľom vo výške 41,40 Eur / pracovný deň. Daňový servis - pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní a vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku. Pri osvedčení sa, práca zabezpečená na roky vopred.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz na obsluhu mobilného žeriava výložníkového typu, vežového žeriava výložníkového typu a pohyblivej pracovnej plošiny na podvozku s motorovým pohonom skupiny A, ktorá je určená na prevádzku na pozemných komunikáciách (žeriavnický preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v odbore žeriavnik príp. porovnateľné vzdelanie. Oprávnenie/certifikáty na rôzne typy a systémy žeriavov. Pracovné skúsenosti s vedením rôznych typov a systémov žeriavov vítané. Uchádzači by mali byť fyzicky zdatní a schopní pracovať v tíme. Ochota spolupracovať na stavenisku. Komunikatívna nemčina + vodičský preukaz a vlastné vozidlo výhodou + samostatná a presná práca + zodpovednosť.
Životopisy zasielajte v nemeckom jazyku + vodičské oprávnenia na vedenie žeriavu. Nutná komunikatívna nemčina! V prípade otázok, volajte na tel. číslo: 0904972480.

Osobnostné predpoklady
  • technický talent
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480